معرفی و مقایسه اپلیکیشن های برتر پخش موزیک

موسیقی، صدای احساسات است و تأثیرش بر روح و روان انسان، غیر قابل انکار. موزیک خوب می تواند از یک آدم افسرده، فردی سرزنده و بانشاط ساخته و زندگی بهتری را برایش به ارمغان آورد. برعکس آن هم ممکن است، گاهی یک موسیقی بد و نامناسب می تواند صدمات شدیدی به روح و جسم انسان وارد کند.

یکی از بهترین کارها برای گذر زمان و خارج شدن از هیاهوی اطراف، خصوصا وقتی در اتوبوس یا مترو هستیم، گوش دادن به موسیقی است. اپلیکیشن های زیادی با تنظیمات و قابلیت های مختلف وجود دارند که با استفاده از آنها، می توانیم تجربه بهتری از چیزی که می شنویم داشته باشیم. در جعبه ابزار این هفته، به معرفی و مقایسه چند اپلیکیشن مطرح پخش موزیک پرداخته ایم؛ اپلیکیشن هایی که قابلیت های متفاوت آنها باعث ایجاد تمایز بین شان شده و هر کدام طرفداران خاصی برای خود دست و پا کرده اند.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید تا به معرفی و مقایسه این اپلیکیشن ها بپردازیم.

دابل توئیست شاید در برابر دیگر اپلیکیشن های حرفه ای پخش موزیک، از لحاظ تنظیمات پخش صدا کمی ساده به نظر برسد، ولی مطمئنا از لحاظ امکانات ارتباطی خوبی که دارد، در زمره بهترین اپلیکیشن های پخش موزیک قرار می گیرد.

از لحاظ ظاهری، دابل توئیست ساده است و رابط کاربری اش چنگی به دل نمی زند، حتی اپلیکیشن های پیش فرض پخش موزیک که از ابتدا روی گجت های مختلف نصب شده اند، ممکن است از لحاظ بصری جذاب تر از آن باشند. آهنگ ها طبق سبک، آلبوم یا هنرمندان قابل جستجو اند و از آنها می توانید Playlist هم بسازید. اکولایزر دابل توئیست هم معمولی کار شده و به شما امکان دستکاری و تنظیم صدایی که گوش می کنید را می دهد، با این وجود رایگان نیست و برای استفاده از آن باید نسخه پیشرفته آن را دانلود کنید.

چیزی که دابل توئیست را از یک پخش کننده موسیقی معمولی متمایز کرده، قابلیت های ارتباطی و امکانات آنلاین اش است. رادیو را می توان یکی از بهترین امکانات این اپلیکیشن دانست. اگر هنگام استفاده از دابل توئیست آنلاین باشید، لیست پر و پیمانی از بهترین موسیقی های دنیا در سبک های مختلف در بخش رادیو پیش روی شماست. ضمنا دابل توئیست از یک بخش پادکست قوی هم بهره می برد که این پادکست ها طبق موضوع خود (ورزش، موزیک، هنر و …) به خوبی دسته بندی شده اند. ضمنا این اپلیکیشن به غیر از پخش آهنگ، امکان پخش ویدئو را هم به شما می دهد.

از قابلیت های خوب ارتباطی دابل توئیست، قابلیت AirSync آن است. با استفاده از این قابلیت می توانید موزیک ها و ویدئوهای خود را به کمک وای فای، از گجت خود روی پی سی و مک سینک کنید. امکان دیگر پشتیبانی از UpnP و DLNA برای اتصال به کنسول های بازی مثل اکس باکس 360 و PS3، و به اشتراک گذاری محتوای اپلیکیشن روی آنهاست. اگر از کاربران Last.fm هم هستید، دابل توئیست می تواند آهنگ هایی که گوش می کنید را در Last.fm ثبت کند.

منبع: دیجیاتو

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *